یاوران شب چراغ شیرازثبت :۸۴۸

نا بینایی ناتوانی نیست

وب سایت رسمی موسسه خیریه حمایت از کودکان
ونوجوانان نابینا تحت نظارت سازمان بهزیستی کشور

عمر ما آنقدر طولانی نیست که مهربانی را به فردا بسپاریم

آدرس: شیراز/باهنرجنوبی/میدان پارسه/پاسارگاد غربی/خیابان صنعتگر/کوچه ۲۷/ پلاک ۱۲۰

کدپستی: ۴۷۱۳۸-۷۱۷۶۸

تلفن: ۸۴۲۴۱۸۸ ۷۱۱ ۰۰۹۸ نمابر: ۸۴۲۴۱۸۱ ۷۱۱
همراه: ۹۱۷۳۱۶۲۱۹۷ ۰۰۹۸

شماره حساب جام ۶۵۱۲۲۱/۸۷

گزارش اردوی 12 خرداد 89

 

( روز زن )

در تاریخ 12 / 3 / 89 به مناسبت روز زن و ولادت حضرت فاطمه ( س ) موسسه خیریه یاوران شب چراغ شیراز برنامه اردوی تفریحی ویژه مادران به همراه کودکان نابینای خود برگزار کرده از مادر مددجویان تحت پوشش دعوت بعمل آمده و تعداد 60 نفر از کودکان وخانواده های آنها در محل باغشهری واقع در شهرک صدرا در این برنامه شرکت نمودند ، خانواده ها ساعت 8 صبح در موسسه حضور بهم رسانده و ساعت 30 / 8 با دو دستگاه اتوبوس حرکت کردند . در این اردو فرزندان ، مادران در بازیهای گروهی ( طناب بازی و شعر خوانی و بازی در آب ) به همراه یکدیگر شرکت کرده .

         

پس از صرف ناهار در ساعت 16 جلسه ای تشکیل شده ، پس از صحبتهای مسئول فنی در خصوص برنامه های آموزشی مرکز و مسائل و مشکلات موسسه ، مادران هرکدام نظرات و انتقادات و پیشنهادات خود را میان کرده و پس از آن مراسم ویژه ای که برای تقدیر از مادران تدارک دیده شده بود اجرا گردید . در این مراسم کودکان گروه نوباوه و پیش دبستان سرودی را که با موضوع مادر آماده کرده بودند اجرا نموده و بچه ها با هدیه کردن کارتهای تبریکی که توسط مربیان مرکز تهیه شده بود ، به مادران خود از آنان تقدیر کردند .

      

 

سپس کیکی که بدین مناسبت تدارک دیده شده بود با حضور مسن ترین مادر ( خانم جعفری ) و جوان ترین مادر ( خانم اسدی ) بریده شد .

در آخر هم یک مسابقه طناب کشی بین پرسنل و مادران اجرا گردید ، مراسم اردو ساعت 15 / 18 به اتمام رسید .